Aktualitātes

Braucam droši – skrienam ātri

Braucam droši – skrienam ātri

Maija mēnesī pašvaldības SIA „Ventspils reiss” komanda piedalījusies divos masu sporta pasākumos – Stipro skrējienā, kas maija sākumā notika kino pilsētā Cinevillā, un Nordea Rīga maratonā, kas notika 18.maijā Rīgā.

Sākoties pavasara – vasaras sezonai un lai pēc iespējas labāk sagatavotos startam Latvijas Pasažieru pārvadātāju 18.spartakiādē, uzņēmuma kolektīvs atkal pievērsies sportiskajām aktivitātēm. Uzņēmuma komanda maija mēnesī piedalījusies divos masu sporta pasākumos.

Pirmo reizi uzņēmuma komanda izmēģināja savus spēkus Cinevillas Stipro skrējienā. Spītējot diezgan nemīlīgajiem laika apstākļiem un sportiskajām neveiksmēm, jo viens no komandas dalībniekiem skrējiena  laikā guva traumu, visi tika līdz finišam. Tā kā viens no dalībniekiem distanci veica lēnāk traumas dēļ un finišēja vēlāk nekā pārējie, rezultāts diemžēl netika ieskaitīts, jo viens no noteikumiem šajā skrējienā – komandai jāfinišē kopā. Gandarījuma sajūta tomēr neizpalika, jo mūsējie tomēr apsteidza NATO karavīrus, kas arī piedalījās šajā pasākumā. Šis pasākums  bija labs treniņš un iespēja apliecināt sevi un stiprināt komandas garu, saprotot, cik liela nozīme ir tam, ka smagās situācijās līdzās ir plecs, uz kura droši vari atbalstīties.

Uzņēmuma komanda Nordea Rīga maratonā piedalās jau ceturto reizi, bet ievērojami rezultāti pirmoreiz uzrādīti  2013.gadā, kad  5km distancē jaukto komandu grupā  tika izcīnīta 1.vieta.

2014.gada Nordea Rīga maratonā uzņēmuma pārstāvji piedalījās divās distancēs, veiksmīgi startējot gan 5km, gan 10km skrējienā. Šogad uzrādīts tiešām teicams rezultāts, jo abas jauktās komandas (2 sievietes, 2 vīrieši)  var lepoties, ka  izcīnītas godalgotas vietas Lattlecom komandu kausā -  5km  distancē - 1.vieta, bet 10km – 2. vieta.

Nordea Rīgas maratonā šogad piedalījās 23 193 dalībnieki no 61 pasaules valsts. Vislielākais skrējēju skaits ir 5 km distancē - 12 327, 10 km distancē - 5 666 dalībnieki, pusmaratonā - 3 715, bet klasiskajā maratona distancē – 1485 dalībnieki.

Paldies mūsu aktīvajiem un sportiskajiem darbiniekiem: Gintai Rassai, Intai Lapsiņai , Andrim Otto, Reinim Rasam un pārējiem, kas piedalījās un darīja visu, lai ar savu skrējienu pierādītu – „Ventspils reiss” ne tikai sniedz kvalitatīvus un drošus sabiedriskā transporta pakalpojumus, bet spēj arī kvalitatīvi, droši un ātri pārvietoties ar kājām!

2014. gada 20. maijā