Aktualitātes

Brauc ar mūziku!

Brauc ar mūziku!

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” turpina sadarbību ar izglītības iestādēm, 14. novembrī kopīgi organizējot muzikālos reisus Ventspils pilsētas autobusu maršrutos

Muzikālie reisi pirmssvētku laikā Ventspils pilsētas autobusu maršrutos nu jau uzskatāmi par tradīciju, jo pirmssvētku laikā, tiek organizēti jau trešo gadu. Šogad, sagaidot Latvijas 99.dzimšanas dienu, tie tiek organizēti kopā ar kādu citu novembra jubilāru – Ventspils novada Piltenes mūzikas skolas kolektīvu, kas savu 25.dzimšanas dienu atzīmēs 25.novembrī ar koncertu Piena ceļš.

Bet jau 14. novembrī mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi dziedās un muzicēs ārpus savas skolas telpām, radot pirmssvētku noskaņu un iepriecinot pasažierus vairākos maršrutos:

nr. 11 plkst. 12.10 no Piltenes uz Ventspili;

nr. 8 plkst.12.57 no pieturas Swedbanka uz Staldzeni un atpakaļ;

nr. 4 plkst. 14.10 no pieturas Swedbanka uz Pārventu un pēc uz līdz Selgai un atpakaļ uz centru;

nr. 1 plkst. 16.10 no Ventspils līdz Tārgalei.

Savukārt pašvaldības SIA “Ventspils reiss” akcijas “Ventspils reiss tevi vienmēr pamanīs!” ietvaros gadās par nelielām pārsteiguma dāvaniņām kāda reisa pasažieriem un muzikālo priekšnesumu sniedzējiem.

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” sveic Piltenes mūzikas skolu dzimšanas dienā un cer, ka kopīgiem spēkiem daudziem ventspilniekiem spēsim dāvāt kādu saulainu prieka mirkli šajās pelēkajās rudens dienās! Izmantojiet sabiedrisko transportu un baudiet koncertu par autobusa biļetes cenu!

2017. gada 13. novembrī