Aktualitātes

Autoostā atklāta jauna izstāde

Jau trīs gadus Ventspils autoostas uzgaidāmā zāle vairs nav tikai vietas, kur garlaicīgi pavadīt laiku līdz autobusa atiešanai vai sagaidīt kādu atbraucēju. Kopš 2012.gada to var uzskatīt arī par izstāžu zāli, kur autoostas apmeklētāji un pasažieri bez maksas var aplūkot arī dažādas izstādes tā vienlaikus gan sevi izglītojot un baudot kaut nedaudz kultūras, gan arī vienkārši īsinot gaidīšanas laiku.

No 27.jūlija autoostā būs aplūkojama izstāde „Slīterei 90”, kas izvietota sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālo administrāciju, un tajā aplūkojamas kas uzņemtas Slīteres nacionālajā parkā. Fotokonkursu par godu Slīteres nacionālā parka 90 gadu jubilejai rīkoja Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālā administrācija un žurnāls „Vides Vēstis” ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansējumu, un tas notika 2013.gadā, kad Slīteres nacionālais parks atzīmēja savu 90 pastāvēšanas gadskārtu.

Līdz šim izstāde bijusi izvietota Latvijas Dabas muzejā, Siguldā, Talsos un Dundagā. Tagad kārta Ventspilij. Izstādes apmeklējums ir bez maksas.

Ventspils autoostā līdz šim bijis iespējams iepazīties ar pašvaldības SIA „Ventspils reiss” veidoto izstādi „Par vedējiem, braucējiem un citiem…”, kas iepazīstināja ar sabiedriskā transporta vēsturi Ventspilī, fotogrāfa Jura Presņikova foto izstāde ar naksnīgās Ventspils attēliem, kā arī vairākas Ventspils pilsētas un novada izglītības iestāžu audzēkņu tematisko radošo darbu izstādes.

Pašvaldības SIA  „Ventspils reiss” ir uzņēmums, kura pamatdarbība ir pasažieru pārvadājumi Ventspils pilsētas, starppilsētu un tūrisma maršrutos. Lai padarītu savu pakalpojumu klientiem pievilcīgāku, uzņēmums savu iespēju robežās aktīvi iekļaujas vietējās sabiedrības dzīvē, organizējot un atbalstot pasākumus, kas popularizē kustības drošību, kultūru un mākslu.

2015. gada 24. jūlijā