Aktualitātes

Apkopoti profesionālās meistarības konkursa 1.kārtas rezultāti

Apkopoti profesionālās meistarības konkursa 1.kārtas rezultāti

11.autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkursa 1.kārta noslēgusies. Kopumā tajā piedalījās 22 autobusu vadītāji. 

Atklāšanas brīdī uzņēmuma valdes priekšsēdētājs A.Lieģis klātesošajiem atgādināja, ka šis gads tiek aizvadīts jubilejas noskaņā, jo martā apritēja 20 gadi kopš dibināts pašvaldības SIA Ventspils reiss. Tāpēc labākajiem autobusu vadītājiem tika pasniegtas arī piemiņas veltes – kaklasaites piespraudes ar Ventspils reisa simboliku.

1.kārtā braukšanā ar lielas ietilpības autobusiem labāko rezultātu uzrādīja Pāvels Bessonovs. Aiz viņa palika Ojārs Ivasks ar otro labāko rezultātu, bet 3. un 4.vietu ar vienādu punktu skaitu dalīja Gunārs Pakārklis un Māris Gūtmanis. Mazo autobusu grupā vislabāk veicās Jurģim Jaunbelzējam, kurš aiz sevis atstāja Pāvelu Bessonovu un Aleksandru Čaikovu.
Liels prieks, ka interesi par konkursu izrāda ne tikai vietējie, bet arī citu novadu iedzīvotāju. Lai iepazītu uzņēmuma darbu un autobusa vadītāja, kā arī citas profesijas, kas nepieciešamas transporta nozarē, ceļu līdz Ventspilij bija mērojuši arī trīs jaunie kandavnieki. Iespējams, ka kāds no viņiem kādreiz kļūs par autobusa vadītāju...Paldies puišiem par interesi!

Autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkurss pirmoreiz organizēts 2007. gadā. Uzrādot labus rezultātus konkursā un ikdienas darbā, autobusa vadītājiem iespējams saņemt ikmēneša piemaksa upei darba algas. Konkursa galvenais mērķis ir popularizēt autobusa vadītāja profesiju, kā arī atjaunot senu tradīciju – Autotransporta darbinieku dienu.

2017. gada 23. augustā