Aktuālitātes

Nopērkot biļeti, nopērc arī pienākumus!

Iespējams, ka daudzi no tiem, kas pārvietojas ar sabiedrisko transportu, uzskata, ka viņiem kā pakalpojuma ņēmējiem nav nekādu pienākumu. Taču tā tas nav!
Ir vērts atcerēties, ka, nopērkot biļeti, pasažieris nopērk arī pienākumus, par kuru nepildīšanu viņu var saukt pie atbildības saskaņā ar Civillikumu.

 

2019. gada 9. oktobrī, 15:31

Turpina kursēt sezonālie reisi un maršruti

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” informē, ka oktobra mēnesī turpina kursēt vairāki sezonālie maršruti un reisi uz pasažieru iecienītiem galapunktiem.

2019. gada 1. oktobrī, 17:07

Jautā pasažieri, atbild – Ventspils reiss

Turpinot pakāpenisku pāreju uz elektroniskajām braukšanas kartēm, pašvaldības SIA Ventspils reiss ir apkopojis biežāk uzdotos jautājumus, kas saistīti ar šo jaunumu un minēto karšu noformēšanu.

Līdz 31. decembrim pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos var izmantot gan vecās – papīra – mēnešbiļetes, gan jaunās elektroniskās braukšanas kartes. Taču svarīgi ņemt vērā, ka no 2020. gada 1. janvāra derīgas būs tikai elektroniskās braukšanas kartes. Tāpēc Ventspils reiss aicina visus pasažierus, kas regulāri iegādājas mēnešbiļetes, un īpaši tos, kam piešķirtas braukšanas maksas atlaides un kam nepieciešama personalizēta braukšanas karte, savlaicīgi nokārtot formalitātes, lai karti varētu sagatavot. Atgādinām, ka atlaides mēnešbiļetes iegādei tiek pieškirtas tikai Ventspils pilsētā deklarētajiem pasažieriem.

2019. gada 26. septembrī, 07:56

Vari mašīnā, vari arī autobusā

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss”, atbalstot Valsts SIA “Autotransporta direkcija” ideju popularizēt drošības jostu lietošanu sabiedriskajā transportā, savos starppilsētu autobusos izvietojis informatīvās uzlīmes un plakātus, ar kuru palīdzību aicina pasažierus piesprādzēties, pārvietojoties starppilsētu un arī tūrisma maršrutos.

2019. gada 17. septembrī, 14:14

Kontakti

147475253
Show log