Aktualitātes

Nūjošanas festivāla laikā būs traucēta autobusu kustība

13. augustā, Nūjošanas festivāla laikā, Ventspils pilsētā būs satiksmes ierobežojumi, tāpēc pasažieriem jārēķinās ar autobusu kavēšanos, izmaiņām autobusu kustības laikos un ceļos. Tāpat šajā laikā netiks apkalpotas atsevišķas autobusu pieturas.

 

2022. gada 12. augustā, 14:12

Autobusa biļeti ir iespējams nodot atpakaļ kasē

Mēdz gadīties, ka esam iegādājušies sabiedriskā transporta biļeti braucienam, taču dažādu apstākļu dēļ brauciens tiek atlikts. Tāpēc der zināt, kādos gadījumos ir iespējams atgūt naudu par iegādāto, bet neizmantoto sabiedriskā transporta biļeti.

2022. gada 8. augustā, 09:25

Būs papildus reiss pēc uguņošanas

Pēc svētku uguņošanas, 2022.gada 6.augstā, plkst.23.30 no autoostas tiks nodrošināts lielas ietilpības autobuss, kas nogādās pasažierus Pārventā un pēc nepieciešamības arī Gāliņciemā. Pasažieriem, kuriem jānokļūst Gāliņciemā, obligāti jāpiesakās pie autobusa vadītājas. Maksa par braucienu EUR 0.90.

2022. gada 3. augustā, 17:24

Pilsētas svētu laikā būs izmaiņas autobusu kustībā

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka pilsētas svētku laikā  no 2022. gada 5. līdz 7. augustam būs satiksmes ierobežojumi, kas ietekmēs sabiedriskā transporta kustību – tiks mainīti autobusu kustības ceļi, netiks apkalpotas atsevišķas autobusu pieturas, kā arī būs autobusu kavēšanās.

2022. gada 2. augustā, 12:00

Kontakti