Aktualitātes

Pasūtītājs ATD negaidot slēdz reisus maršrutā “Rīga - Ventspils”

Piektdienas pēcpusdienā, īsi pirms darbalaika beigām, no Valsts SIA “Autotransporta direkcija” tika saņemta negaidīta ziņa par to, ka no 17. janvāra līdz 8. februārim tiek slēgti atsevišķi reisi maršrutā “Rīga – Ventspils” un atpakaļ.

2021. gada 15. janvārī, 17:55

Atgādinājums par izmaiņām autobusu kustībā

Arī šīs nedēļas nogalē,  piektdienas, 15.janvāra, līdz svētdienai, 17.janvārim laikā no plkst.22.00 līdz plkst. 05.00, visā Latvijā noteikti pārvietošanās ierobežojumi, kas ietekmē arī sabiedriskā transporta pakalpojumus, ko sniedz pašvaldības SIA “Ventspils reiss”.

2021. gada 15. janvārī, 09:54

Kā kļūt par čempionu. Pilsētas mazo autobusu vadītāji.

Strādājot “Ventspils reisā”, autobusa vadītājs var kļūt ne tikai par miljonāru, bet arī par čempionu! Šo titulu piešķir uz mūžu, tāpat kā olimpisko spēļu čempioniem, un autobusa vadītāja vārds tiek ierakstīts “Ventspils reiss” apbalvojumu reģistrā. Kļūt par čempionu iespējams, piedaloties ikgadējā autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursā un demonstrējot gan labas teorētiskās zināšanas Ceļu satiksmes noteikumos, gan praktiskās braukšanas iemaņas. Ievērojot visus noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus, arī 2020. gadā konkurss uzņēmumā tika rīkots, un gada nogalē pasludināti tā čempioni.

2021. gada 13. janvārī, 15:36

“Ventspils reiss” rūpējas pasažieru un darbinieku drošību pandēmijas laikā

Nu jau gandrīz gadu pasaules sabiedrība dzīvo covid – 19 vīrusa ēnā, un dažādiem līdzekļiem cīnās par to, lai pēc iespējas samazinātu vīrusa izplatību. Arī “Ventspils reiss” visu šo laiku īpašu uzmanību pievērš tam, lai pārvietošanās ar uzņēmuma autobusiem pasažieriem būtu droša; vienlaikus tiek gādāts arī par to, lai drošībā justos jebkurš uzņēmuma darbinieks.

2021. gada 12. janvārī, 12:03

Kontakti