Aktualitātes

Ventspilī pabeigta uzlādes iekārtu uzstādīšana

Pašvaldības SIA Ventspils reiss projekta “Attīstīt videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru Ventspilī (eBuss)” ietvaros pabeigta visu 3 pantogrāfa tipa uzlādes iekārtu uzstādīšana.

2021. gada 12. maijā, 18:35

Autobusa vadītājs Ainārs Kalniņš

Braucot Aināra vadītā autobusā, grūti pateikt, ka par autobusa vadītāju viņš strādā tikai 2 gadus. To arī apliecina Aināra profesionalitāte un teicamie rezultāti Ventspils reisa Profesionālās meistarības konkursā. Interesanti, ka uzņēmumā autobusa vadītājs jau nonāca pirms 18 gadiem, bet strādāt sācis tikai pirms 2 gadiem.

2021. gada 9. maijā, 11:50

Būs izmaiņas atsevišķu maršrutu autobusu kustības ceļā

No 10 .maija līdz 30.jūnijam, laikā, kamēr tiks remontēts ielas seguma Jūras ielā, tiks mainīts atsevišķu maršrutu autobusu kustības ceļš, kā arī neapkalpos autobusu pieturas “Baznīca” un “Zviedru valnis”.

2021. gada 7. maijā, 16:04

Velosipēda pārvadāšana sabiedriskajā transportā

Varbūt rodas jautājums, kādēļ autobusā vajadzīgs pārvietot velosipēdu, ja Ventspilī ar velosipēdu lielākoties visur var aizbraukt 20 minūtēs. Tomēr nekad nevaram paredzēt, kad skaisto pavasara sauli nomainīs putenis, kas ievērojami apgrūtina pārvietošanos ar velosipēdu. Tādēļ nenāk par ļaunu zināt, kā velosipēdu pareizi pārvietot sabiedriskajā transportā.

2021. gada 6. maijā, 13:30

Kontakti