Aktualitātes

Vai sabiedriskais transports kļūst videi draudzīgāks?

Mūsdienās vides aizsardzības jautājumi kļūst arvien aktuālāki un par tiem vajadzētu domāt ikvienam – arī pasažieru pārvadātāju uzņēmumiem, jo mehānisko transporta līdzekļu, tajā skaitā autobusu, dzinēju izplūdes gāzes izraisa ievērojamu gaisa piesārņojumu. Taču, organizējot pārvadājumus gudri un atbildīgi, šo problēmu var novērst. Tāpēc arī pašvaldības SIA “Ventspils reiss” daudz darba iegulda tieši vides aizsardzības jomā, katru izstrādājot gan vides programmas, gan izvirzot mērķus, kā arī  sekojot līdzi to izpildei un meklējot dažādus risinājumus, lai uzņēmuma ieguldījums šajā jomā būtu pēc iespējas nozīmīgāks.

2020. gada 29. oktobrī, 16:08

Beidz kursēt sezonālie reisi pilsētas autobusu maršrutos

Sestdien, 31. oktobrī, tiek pabeigta sezonālo reisu slēgšana Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos, izņemot maršrutu līdz Akmeņdzirām, kur autobuss turpinās kursēt ziemas režīmā.

2020. gada 26. oktobrī, 08:56

25.oktobris – svētki Autotransporta nozares darbiniekiem

Mūsdienu kalendārā ir daudz un dažādu svinamo, atzīmējamo un piemiņas dienu. Diemžēl Autotransporta darbinieku dienu kalendāros neatradīsiet. Tomēr jau daudzus gadus oktobra pēdējā svētdienā tradicionāli sveicam visus šajā nozarē strādājošos. Jo svētku taču nevar būt par daudz, vai ne?

2020. gada 22. oktobrī, 13:33

Atmiņu stāsti. Kā strādāja autobusu vadītāji 20.gs.50. un 60.gados.

Autobusa vadītāja darbs ir atbildīgs un nebūt nav viegls. Tā tas bija pirms daudziem gadiem un ir arī šodien. Sagaidot Autotransporta darbinieku dienu, pastāstīsim par to, kā autobusa vadītāji strādāja pirms pusgadsimta.

2020. gada 20. oktobrī, 08:34

Kontakti