Aktuālitātes

Tiek ieviestas elektroniskās braukšanas kartes

Pašvaldības SIA Ventspils reiss informē, ka no 1. aprīļa būs iespējams iegādāties elektroniskās braukšanas kartes, kas būs derīgas Ventspils sabiedriskajā transportā. Tās ne tikai atvieglos pasažieriem norēķināšanās iespējas par sabiedrisko transportu, bet arī uzlabos tā pieejamību, piemēram, tūristiem.

2019. gada 22. martā, 09:29

Papildina zināšanas par autobusu vadītāju darba un atpūtas laiku ievērošanu

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” 20. un 21. martā saviem autobusu vadītājiem, Pārvadājumu daļas speciālistiem, kā arī citiem interesentiem no darbinieku vidus, organizēja konsultatīvu semināru – apmācības par jautājumiem, kas saistīti ar tahogrāfu un ātruma ierobežotāju izmantošanu autotransportā, to periodiskām pārbaudēm, autobusu vadītāju darba un atpūtas laiku ievērošanu.

2019. gada 21. martā, 11:46

Autobusā kopā ar mājdzīvnieku

Pasažieris ar mājdzīvnieku sabiedriskajā transportā nav retums, tomēr ne visi zina, ka, pārvadājot mājdzīvnieku, jāievēro daži noteikumi, lai pārvietošanās sabiedriskajā transportā kopā ar dzīvnieku nesagādātu nepatīkamus brīžus ne tā īpašniekam, ne pārējiem pasažieriem.

2019. gada 15. martā, 10:56

Pieaug iedzīvotāju apmierinātība ar informācijas pieejamību

Novērtējot informācijas pieejamību par sabiedriskā transporta jomu Ventspils pilsētā, 2018. gadā iedzīvotāji biežāk nekā iepriekšējos norādījuši, ka informācijas pietiek.

2019. gada 5. martā, 17:07

Kontakti

Show log