Aktualitātes

Resertifikācijas audits aizvadīts izcili

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” integrētās vadības sistēmas resertifikācijas auditu aizvadījis izcili – nav konstatēta neviena neatbilstība. Audita rezltāti  apliecina ne tikai uzņēmuma darbības atbilstību 4 starptautiski atzītiem standartiem, bet arī izaugsmi un spēju sasniegt izvirzītos mērķus, būt atbildīgiem pret pasažieriem, darbiniekiem, sabiedrību un vidi.

2020. gada 6. jūlijā, 10:39

Sabiedriskajā transportā - tikai ar derīgu invalīda apliecību

Lai saņemtu valsts piešķirtās braukšanas maksas atlaides sabiedriskajā transportā, noteiktām pasažieru kategorijām jāuzrāda derīga invalīda apliecība. Covid – 19 vīrusa izplatības dēļ, izveidojusies situācija, kad bija apgrūtināta iespēja atjaunot invaliditātes termiņu un apliecību. Tāpēc esam saņēmuši jautājumu no pasažieriem, kā tas ietekmē pārvietošanos ar sabiedrisko transportu?Lai saņemtu valsts piešķirtās braukšanas maksas atlaides sabiedriskajā transportā, noteiktām pasažieru kategorijām jāuzrāda derīga invalīda apliecība. Covid – 19 vīrusa izplatības dēļ, izveidojusies situācija, kad bija apgrūtināta iespēja atjaunot invaliditātes termiņu un apliecību. Tāpēc skaidrojam, kā tas ietekmē pārvietošanos ar sabiedrisko transportu.

2020. gada 2. jūlijā, 10:29

“Ventspils reiss” saka paldies apzinīgajiem pasažieriem

Nu jau trešo nedēļu valstī ir atcelta ārkārtas situācija, taču vēl aizvien ir spēkā vairāki ierobežojumi, kuri iedzīvotājiem jāievēro, lai ierobežotu covid -19 vīrusa izplatību, tajā skaitā, arī sejas aizsega lietošana sabiedriskajā transportā. Apkopojot pieredzi, var secināt, ka Ventspilī sabiedriskā transporta pasažieri ir tiešām apzinīgi, par ko uzņēmums vēlas viņiem pateikt paldies.

2020. gada 29. jūnijā, 17:41

Turpinās sabiedriskā transporta reisu pakāpeniska atjaunošana

Palielinoties pasažieru interesei par sabiedriskā transporta izmantošanas iespējām, turpinās pakāpeniska slēgto reisu atjaunošana Ventspils sabiedriskā transporta maršrutos.

2020. gada 25. jūnijā, 14:57

Kontakti