Aktualitātes

Kopā ar invalīda apliecību jāuzrāda personu apliecinošs dokuments

Sabiedriskā transporta pasažieriem, kuri izmanto braukšanas maksas atlaides, ko valsts piešķīrusi personām ar invaliditāti un viņu asistentiem, jāzina, ka, iegādājoties braukšanas biļeti autobusā, kopā ar jaunā parauga invaliditātes apliecību jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments.

2022. gada 28. jūnijā, 10:04

Kas jāzina par bagāžas pārvadāšanu autobusā

Vasaras sezona parasti ir laiks, kuru izmantojam, lai ceļotu. Nereti tas tiek darīts arī ar sabiedrisko transportu, un, dodoties garākā ceļā, parasti līdzi ņemta arī bagāža. Lai, pārvadājot bagāžu, nerasto pārpratumi, der atcerēties dažus vienkāršus nosacījumus.

2022. gada 20. jūnijā, 16:23

“Ventspils reisam” – piekto reizi Ilgtspējas indeksa Platīna atzinība

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss”, piedaloties ikgadējā Latvijas Ilgtspējas indeksa izvērtēšanas procesā,  piekto gadu pēc kārtas izcīnījis Platīna atzinību, kas apliecina ne tikai uzņēmuma darbības  atbilstību visaugstākajiem kritērijiem, bet arī tā atbildību dažādās biznesa jomās.

2022. gada 17. jūnijā, 12:48

Jāņu brīvdienās gaidāmas izmaiņas autobusu kustībā

No 23. līdz 26. jūnijam gaidāmas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā gan pilsētas, gan starppilsētu maršrutos. Aicinām pasažierus uzmanīgi sekot līdzi aktuālajai informācijai!

2022. gada 15. jūnijā, 11:53

Kontakti