Aktuālitātes

Abonementa un braucienu skaita biļetes ne tikai pilsētas maršrutos

Pēdējā laikā bieži esam pievērsuši pasažieru uzmanību tam, ka Ventspils pilsētas sabiedriskajā transportā iespējams iegādāties braucienu skaita biļetes. Vēlamies atgādināt, ka šādas biļetes jau vairākus gadus iespējams iegādāties arī uzņēmuma apkalpotajos starppilsētu maršrutos.

2019. gada 10. septembrī, 15:51

Uzsākta pakāpeniska sezonālo reisu slēgšana

Iestājoties rudens sezonai un samazinoties pieprasījumam pēc reisiem un maršrutiem, kas kursē uz pludmali, dārzkopības sabiedrībām un citām atpūtas vietām, tiek uzsākta pakāpeniska sezonālo reisu slēgšana.

2019. gada 3. septembrī, 16:02

Atlaides izglītojamiem Ventspils sabiedriskajā transportā

Pašvaldības SIA Ventspils reiss informē, ka skolas vecuma bērniem un arī studentiem Ventspils sabiedriskajā transportā ir pieejamas braukšanas maksas atlaides.

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, kā vecākiem, tā arī skolēniem un studentiem aktuāls kļūst jautājums, vai sabiedriskajā transportā tiek nodrošinātas braukšanas maksas atlaides dažādu izglītības iestāžu audzēkņiem. Tā iemesla dēļ Ventspils reiss atgādina par atlaižu veidiem un to apmēru.

2019. gada 30. augustā, 06:34

Daži šīs nedēļas jaunumi

Šajā nedēļā sabiedriskā transporta pasažierus sagaida gan izmaiņas atsevišķu maršrutu kustības ceļos, gan papildus reiss uz pasākumu Staldzenes stāvkrastā.

2019. gada 27. augustā, 09:27

Kontakti

147475253
Show log