Aktualitātes

Sākas pakāpeniska sezonālo reisu slēgšana

Tradicionāli septembra beigas ir laiks, kad, beidzoties vasaras sezonai, pakāpeniski tiek slēgti sezonālie sabiedriskā transporta maršruti. Šāda kārtība būs spēkā arī šogad, un sezonālo reisu un maršrutu pakāpeniska slēgšana tiek uzsākta jau no 1.oktobra.

2021. gada 22. septembrī, 09:44

22. septembrī – Diena bez auto. Izvēlies braukt ar autobusu!

Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros 22. septembris ir pasludināts par Dienu bez auto. Lai samazinātu transporta ietekmi uz gaisa kvalitāti, šādu dienu organizē ne tikai Eiropā, bet arī visā pasaulē, jo transports ir viens no lielākajiem āra gaisa piesārņotājiem. Īpaši pilsētās.

2021. gada 20. septembrī, 16:46

Sākusies Eiropas Mobilitātes nedēļa. Pārvietojies gudri!

No 16. līdz 22.septembrim visā norisinās Eiropas Mobilitātes nedēļa, kuras galvenais mērķis ir mudināt iedzīvotājus izvēlēties videi draudzīgus pārvietošanās veidus: iet kājām, braukt ar velosipēdu un vieglā auto vietā izvēlēties sabiedrisko transportu.

2021. gada 16. septembrī, 12:03

Kā vienkāršs lauku zēns kļuva par autobusa vadītāju

Ar autobusa vadītāju Andri Junghānu saruna notiek tūlīt pēc tam, kad tradicionālajā autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursā viņam izdevies izcils brauciens. Viņš ir pozitīvu emociju pilns un var redzēt, ka deg par savu darbu, pie kura ticis, kā pats saka -  tikai pateicoties neatlaidībai.

2021. gada 15. septembrī, 09:50

Kontakti