Aktualitātes

Nebaidies kļūt par autobusa vadītāju

Ilona Mangele, dzimusi rīdziniece, kura jau gadus 20 par mājām sauc Ventspili un 14 gadus strādā Ventspils reisā par autobusu vadītāju. Viņu autobusā atpazīsiet pēc platā smaida un pozitīvisma, kas virmo Ilonai apkārt. Ja kāda sieviete vēlas kļūt par autobusa vadītāju, bet izjūt bailes par šo lēmumu, Ilona saka, lai nebaidās. Nožēlos tas, kurš nav mēģinājis vispār.

2021. gada 5. martā, 18:37

Arnis Bāliņš, universāls autobusa vadītājs

Autobusa vadītājs Arnis Bāliņš. Kolēģi, īpaši dispečere,  viņu sauc par universālu autobusa vadītāju, jo ceļā viņu sastapsiet gan lielas, gan mazas ietilpības autobusos. Kopā ar “Ventspils reisu” Arnis strādā kopš 2001.gada. Darbā cilvēki saka, ka viņam piemīt īpašs humors, ko, iespējams, ne katrs sapratīs. Viņš gada laikā vidēji nobraucis visvairāk kilometru-97 000 km. Jāpiebilst, ka pats autobusa vadītājs par saviem sasniegumiem runā atturīg

 

2021. gada 27. februārī, 16:21

Darba koplīgums – vienādas garantijas visiem

Pirmo reizi pašvaldības SIA “Ventspils reiss” darba koplīgumu ar darbiniekiem slēdza 2016. gadā. Tā kā līgums paredz darbiniekiem vairākus bonusus, kam finansējums jāiekļauj uzņēmuma budžetā, katru gadu koplīguma nosacījumi tiek pārskatīti un aktualizēti saskaņā ar apstiprināto budžetu. Arī šogad koplīgums aktualizēts un noslēgta jauna vienošanās.

2021. gada 24. februārī, 06:46

“Ventspils reiss” rūpes par darbiniekiem

PSIA “Ventspils reiss”, rūpējoties par darbinieku labklājību un veselību, katru gadu nodrošina un apmaksā saviem darbiniekiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu un veselības apdrošināšanu.

2021. gada 20. februārī, 22:13

Kontakti