Aktualitātes

Aicinām apmeklēt izstādi autoostā

Gan pilsētas iedzīvotāji, gan viesi aicināti iegriezties Ventspils autoostā, kur  sadarbībā ar tūrisma informācijas centru (TIC) no 27. maija līdz 30. jūnijam izvietota un apskatāma foto izstāde.

2020. gada 28. maijā, 10:23

Autoosta – vieta sabiedriskajam transportam un taksometriem

Autoosta ir vieta, ar kuru sākas daudzu pilsētas viesu iepazīšanās ar Ventspili. Tā ir savdabīga pilsētas vizītkarte, publiska vieta, kuras pakalpojumus ikdienā izmanto daudzi, tāpēc būtiski zināt, kāpēc autoosta vispār vajadzīga un kādi noteikumi jāievēro tās teritorijā.

2020. gada 26. maijā, 10:38

Pasažieri aktīvi izmanto iespēju saņemt bezmaksas sejas aizsargmaskas

Jau vairāk kā nedēļu ir spēkā noteikums, ka sabiedriskajā transportā var pārvietoties, ja pasažieris lieto sejas  aizsegu. Šīs nedēļas laikā autobusu vadītāji novērojuši, ka pasažieri šo ierobežojumu lielākoties uztver ar sapratni. Par to liecina arī izsniegto bezmaksas sejas aizsargmasku skaits, ko ventspilnieki saņēmuši autoostas kasē.

2020. gada 21. maijā, 13:32

Pasažiera pienākums – lietot sejas aizsegu

Izvēloties pārvietoties ar sabiedrisko transportu, pasažieris brīvprātīgi apņemas pildīt arī veselu virkni pienākumu, kuri noteikti Ministru kabineta noteikumos Nr. Nr.599 Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas un izmantošanas kārtība. Pašlaik, kamēr valstī noteikta ārkārtas situācija un ieviesti vairāki ierobežojumi sabiedriskā transporta izmantošanā, papildinājies arī pasažiera pienākumu saraksts.

2020. gada 18. maijā, 17:05

Kontakti