Aktualitātes

Iedzīvotāji pozitīvi vērtē Domes darbu sabiedriskā transporta jomā

Pētījumu centra SKDS veiktās aptaujas rezultāti liecina, ka Ventspils pilsētas iedzīvotāji Domes darbu sabiedriskā transporta jomā kopumā vērtē pozitīvi.

2024. gada 28. februārī, 20:56

Autobusā ar bagāžu, velosipēdu vai mājdzīvnieku

Bagāžas un velosipēdu pārvadāšana autobusā ir aktuāls jautājums jebkurā gadalaikā, bet nereti pasažieri jūtas apmulsuši un nezina, kā pareizi jārīkojas, ja braucienā līdzi ņemama kāda lielāka soma, velosipēds vai mājdzīvnieks. Tāpēc vēlamies atgādināt dažus nosacījumus, kas jāievēro šādos gadījumos.

2024. gada 21. februārī, 17:59

Kas jāzina par iekāpšanu un izkāpšanu starppilsētu autobusu maršrutos

Nereti no pasažieriem esam saņēmuši jautājumus par to, kāpēc starppilsētu maršruta autobuss nav apstājies, lai uzņemtu vai izlaistu pasažieri tur, kur viņam ērtāk. Diemžēl, izmantojot sabiedrisko transportu, šādas iespējas nav, jo pasažieru uzņemšana un izlaišana starppilsētu autobusos notiek saskaņā ar normatīvajos dokumentos noteikto kārtību.

2024. gada 16. februārī, 12:22

Kā iesniegt atsauksmi par sabiedriskā transporta pakalpojumu

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” darbinieki ik dienas saņem dažādas pasažieru atsauksmes: gan pozitīvas, gan negatīvas, gan informatīvas, gan tādas, kurās tiek izteikti dažādi priekšlikumi. Lai uz tām varētu ātri un objektīvi reaģēt, nepieciešams ievērot dažus vienkāršus noteikumus.

2024. gada 7. februārī, 18:32

Pilsētas sabiedriskais transports bez maksas arī bāreņiem

Otrdien, 23. janvārī, valdība apstiprināja grozījumus normatīvajā regulējumā, nodrošinot bērniem bāreņiem braukšanu valstspilsētu sabiedriskajā transportā bez maksas.

2024. gada 30. janvārī, 20:05

Kontakti