Aktualitātes

Uzdrošinājās mesties jaunos izaicinājumos

Pašvaldības SIA Ventspils reiss patlaban strādā deviņas autobusu vadītājas – daiļā dzimuma pārstāves –, un viena no tām ir Kristīne Birziņa. Viņa ir apliecinājusi profesionalitāti gan darbā pie stūres, gan arī saskarsmē ar pasažieriem.

2020. gada 14. februārī, 10:32

Saņemts sertifikāts “ Stiprākais Latvijā”

Otro gadu pašvaldības SIA “Ventspils reiss” saņēmis oficiāli apstiprinātu sertifikātu “Stiprākais Latvijā”, kas apliecina uzņēmuma finansiālo stabilitāti, nevainojamo kredītvēsturi un uzticama darba devēja reputāciju.

2020. gada 11. februārī, 16:31

Parakstīts līgums par elektroautobusu un to uzlādes staciju piegādi Ventspilī

Šodien, 2020.gada 31. janvārī, tiek noslēgts piegādes līgums starp pašvaldības SIA Ventspils reiss un  pilnsabiedrību Universals Electrify par 14 elektroautobusu un to uzlādes staciju iekārtu piegādi Ventspils pilsētas pasažieru pārvadājumu veikšanai.

2020. gada 31. janvārī, 11:30

“Ventspils reiss” strādā bez pārkāpumiem

Katru gadu sabiedriskajā transportā dažādi kontroles dienesti veic pārbaudes, kontrolējot gan kustības grafika ievērošanu, obligātās informācijas esamību transporta līdzeklī u.c. . Bet vislielākā uzmanība tiek pievērsta biļešu tirdzniecībai. Pārbaužu rezultāti liecina – “Ventspils reiss” pasažieru pārvadājumus veic atbilstoši pasūtītāja prasībām un bez pārkāpumiem.

2020. gada 27. janvārī, 11:20

Kontakti